0 312 435 60 86


NovaSoft Cosmetica Estetik Gülüş Tasarım

Estetik Diş Hekimlerine yönelik olarak hazırlanmış olan Nova-Cosmetica, bilgisayar grafik teknolojisini kullanarak hastalarınıza tedavi sonrasını daha tedaviye başlanmadan göstermeyi sağlayan bir bilgisayar programıdır.

Nova - Cosmetica ile Neler Yapabilirim ?

Nova Cosmetica ile diş kırıklarını onarabilir, olmayan dişleri Kütüphane Modülü yardımıyla yerine koyabilir, ölçüm yapabilir, sanal olarak dişleri beyazlatabilir ve Renk Scalası ile uygun renk kontrolü yapabilirsiniz. Yapılan tüm işlemleri Görsel Kütüphane olarak hazırlayabilir ve sunum yapabilirsiniz. Yapılan tüm çalışmalar bilimsel alt yapıya uygun olarak tasarlanmış olup gerçek hayata uygulanan bilim teorisi üzerine kurulmuştur.

Neden Nova - Cosmetica ?

Nova Cosmetica öncelikle yerli bir yazılımdır ve Dental Cosmetic konusundaki çalışmalar 2004 yılından beri devam etmektedir. Bu noktada sürekli geliştirilmekte ve güncellenmekte olup hem ekonomik hemde destek bakımından avantajlıdır. Dünyada bu teknolojiye ait yazılımlar mevcut olmasına karşılık hem özellik hemde bilimsel alt yapıya yakın olma özelliği bakımından uzaktır. Buna ek olarak bu yazılımlar, ekonomik dezavantajı ve desteklerinden dolayı diş hekimlerimiz tarafından bir sıkıntı yaratmaktadır. Günümüzde bilgisayar teknolojisi ile çağdaş ve teknolojik sürekliliği yaşayamayan kurum ve kuruluşlar, yerli ve yabancı rakipleri tarafından yok edilmeye mahkumdurlar. Bu noktada iş yerinize hem daha yeni hasta potonsiyeli çekmek hemde hastalarınıza yapacagınız tedaviyi önceden gösterebilme avantajından dolayı, yazılım sizin için bir ekstra avantaj olacaktır

Özellikler

Estetik Diş Hekimlerine yönelik olarak hazırlanmış olan Nova-Cosmetica, bilgisayar grafik teknolojisini kullanarak hastalarınıza tedavi sonrasını daha tedaviye başlanmadan göstermeyi sağlıyan bir bilgisayar programıdır.

 

 

 
   

NovaSoft Akıllı İş Çözümleri

 

 

 

 

Çoklu Kullanıcı Desteği

NovaSoft programlarını 1 den fazla bilgisayarda eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz.

İnternetten Otomatik Güncelleme

NovaSoft programlarına ait, yeni versiyonları internet üzerinden güncelleyebilir, sistem yeteneklerini sürekli iyileştirebilirsiniz.

 

 

 

 

Kalite Garantisi

Tüm NovaSoft ürünlerinde yazılımdan memnun kalınmaması durumunda 15 gün içersinde Lisans bedelini iade alabilirsiniz.

Yedekleme / Geri Kurtarma

Veritabanındaki verilerinizi belirleyeceğiniz bir adrese yedekleyebilir, daha önce aldığınız yedeklerden geri yükleme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Esnek Alanlar Tanımlama

Müşteri - Ürün - Servis ekranlarında ihtiyacınıza özel alanlar tanımlayabilir, bilgi girişlerini firma ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.

Yetki Hak Mekanizması

Çoklu kullanıcı sistemlerde kullanıcılarınızı veya kullanıcı gruplarını belli işlemlere göre yetkilendirip veri erişim ve işlemlerini sınırlandırabilirsiniz.

 

 

 

 

Kullanıcı Dostu Ekranlar

İyi düşünülmüş, tutarlı ve kullanıcı dostu ekranlarımız ile işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Zengin Raportlama

Program üzerindeki bilgilerinizi çok boyutlu inceleyebilir, zengin raporlama seçenekleri ile kritik verilerinize kolayca ulabilirsiniz.

 

 

 

 

Kolay Kurulum Tak ve Çalıştır

NovaSoft kurulum işlemlerini kısa sürede
tamamlayabilir uygulamayı hızlıca devreye alabilirsiniz.

Windows Uyumlu

XP, Vista, Windows7 ile uyumlu olarak çalışır. Excel üzerinden firma ve ürün yükleyebilir, veri listelerinizi excel'e çıkartabilirsiniz.

 

 

Yasal Uyarı

Bu sitede yayınlanan ve üretilmiş yazılımla ilgili hiç bir belge, resim, video, kaynak kod, uygulama NovaSoft Yazılım Hizmetlerinin yasal izni olmaksızın kaynak gösterilemez ve/veya esinlenerek başka uygulamalarda kullanılamaz. Aksine hareket eden kurum, kuruluş, firma ve/veya üçüncü şahıslara karşı her türlü yasal hakkımız saklı bulunmaktadır.

NovaSoft Yazılım Eğitim Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2002 - 2018 (c)

Diş İmajları ve Tüm Materyaller NovaSoft tarafından tasarlanmıştır. NovaDental ve NovaSoft Markaları adımıza tescillidir ve koruma altındadır.

Biz Sizi Arayalım