0 312 435 60 86


Neden NovaDental Versiyon ?

Diş Hekimlerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda, daha esnek ve basit kullanım arayüzüne sahip olan NovaDental tamamen yeniden görücüye çıkmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Daha effektif kullanıma yönelik özelliklerin eklenmesi ile piyasadaki en kullanışlı ve güçlü diş hekimliği yazılımıdır. Ayrıca yazılım maliyetlerinide oldukça aşagı çeken yazılım uygun ücreti ile kliniğinize baş asistanız olmayı vaat ediyor.

Özellikler

 • Tasarlanabilir Diagnoz Ekranı
 • Doktor Prim Hesaplamaları
 • Çift Yönlü Veritabanı
 • Adres Etiket Basımı
 • Hasta Görüntülerini Direk CD ye aktarma
 • Raporları Email olarak gönderebilme
 • Hasta Kontrol Periyotlarının takibi
 • Dicom Viewer - Opsiyonel
 • Dental Dicom Pacs Server - Opsiyonel
 • Dicom Print - Opsiyonel
 • 3D MPR Volumetric Render - Opsiyonel
 • Dental Dicom Pacs Server - Opsiyonel

NovaDental Versiyon kimler tarafından tercih edilmelidir ?

Kendi başına bağımsız çalışan diş hekimleri ve genel olarak hastalarının kimlik bilgileri ve yapılan işlemleri kayıt altında tutmayı hedefleyen, Intra-Oral, Rvg, Panoromik, Sefalometrik ve Diğer görüntüleme sitemleri ile tam entegre çalışabilen, görüntü arşivlerini en basit şekilde tutmayı düşünen, istendiginde sekreterinin randevuları ve hesap işlemlerini görmesini, müdahale etmesini isteyenlere yöneliktir.

NovaDental Standart İçerisinde Bulunan Başlıca Özellik ve Modüller Şunlardır :

 • Hasta Kimlik Kartları
 • Anamnez Bilgileri
 • Tedavi ve Oral Diagnoz (Teşhis) Hizmet Girişleri
 • Hasta Cari Borç Alacak Hesaplarının Takibi
 • Hasta Pazarlık Hesaplayıcısı ile kolay fiyatlandırma
 • Dicom 3.0 Editörü ile en iyi tıbbi görüntüleme sistemi
 • Görüntüleme Arşivi (Intra-Oral Kamera,RVG,Panoromik,Sefalometric Twain ve diğer..)
 • Doktor ve/veya Unit Randevu Editörü
 • Kullanıcı Yetkilendirme Modülü
 • Kasa Defteri
 • SMS Gönderim Modülü
 • Döviz Kurları ile Uyumlu ( TL,Dolar,Euro,Siterlin ve Diğer Kurları Destekler )
 • F2K Entegrasyon Modülü
 • Laboratuvar Modülü
 • Reçete Modülü
 • Personel ve Doktor Tanımları
 • Cari giderlerin işlenebilmesi (Elk,Su,Yakıt,Kira vb..)
 • Ücret Tarifesi Tanımlanabilir. ( Özel ,Tdb , Diğer Ücret tarifelerinizi kolayca tanımlarsınız )
 • Hasta İndirim Oranları Tanımlanabilir.
 • Adres Etiket Bastırma
 • Otomatik Taksit ve Ödeme Planı Oluşturma
 • Hesap Kapatma Modülü
 • Faturalandırma Modülü
 • İstatistik Modülü

NovaDental Versiyon Sektördeki Diğer Dental Yazılımlardan bile bir çok üstün özelliği içerir
ve Kliniğinize en uygun Yazılımsal Çözümü Sunar. Uygun Fiyata Kaliteye sahip olabilirsiniz.

NovaDental Versiyon içerisinden bazı ekran görüntüleri

NovaDental Standart versiyon girişinde Kullanıcı Adı master Şifre master  olarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca sınırsız şube ve her şube için sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayabilir ve bu kullanıcıları yetkilendirebilirsiniz.

Hasta Kimlik Ekranı ile kimlik bilgilerini girebilirsiniz. Ad ve Soyad bölümleri ile Ücretlendirme tipi girilmesi zorunlu alanlardır. Ücretlendirme Tipinde ise program ayarlarından ücret tarifeleri tanımlayabilirsiniz. Mevcut içerik olarak Özel Sizin ücret tarifeniz Resmi TDB nin ücret Tarifesi Diplomat Eger KDV Sıfır sa ve diğer tarifeler ile işlemleri istediginiz fiyat ve Döviz kurundan çalışabilirsiniz. Hesap Oranı ise hastanıza belli oranda indirim yüzdesi uygulayacaksanız kullanabilirsiniz. Örnek Arkadaş Grubu %25 İndirim gibi burada dikkat edilmesi gereken husus eger bir hastaya belli bir indirim oranı grubu seçtiyseniz ve tedavi işlemleri eklediyseniz ve sonra hesap oranını başka bir yüzde oranından seçerseniz önceden eklemiş oldugunuz işlemlerin indirim oranlarını etkilemez.

Hastalarınızın Doğum Günü, Kontrol Periodu, Çek Senet Ödemesi, Bayram Tebrikleri, Yıl Başı Kutlaması gibi bir çok mesajı Nova MyClinic SMS Modülü üzerinden rahatlıkla gönderebilir.

Hasta Arama modülü ile büyük yada küçük harf hassasiyeti olmadan hastalarınızı Ad, Soyad, Cep Tel, İş Tel, Ev Tel ve/veya DosyaNo, Protokol No dan arayıp bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm hasta listesini görebilir yada gruplandırabilirsiniz. Örnek Kan Grubu Arh(+) olan Erkek Hastalarım gibi yada Meslegi Ögretmen ve Bayan olan hastalarım gibi .... Ayrıca Duruma göre arama bölümünden Yeni Hastalar, En Son Tedavi, Diagnoz, Anamnez vb... yaptıklarım gibi filtreleyebilirsiniz. İsterseniz tek bir tıklama ile tüm hastalarınız diger ortamlara (Excel,World,Pdf,Html diğer) aktarabilir yada SMS çekebilirsiniz.

MyClinic Tedavi Ekranı olabilecek en basit şekilde baside indirgenmiş olmasına karşılık, çok güçlü bir alt yapıyı içeriginde barındırmaktadır. Hastanıza ister diagnoz isterseniz anında tedavi işlemlerini çok hızlı şekilde girebilirsiniz.Ayrıca 2D Görünüm ve F2K ile resmi kuruluşlar ile olan raporlarınızı kurumsal bazda sunabilirsiniz. Ayrıca dişler üzerine açıklamalar girip her tedaviyi karşılaştırabilirsiniz. Tedavi ekranı hem daimi hemde süt dişleri içermekte olup isterseniz tedaviyle ilgili raporlarınızıda bu modülde işleyebilirsiniz.

Oral-Diagnos ve Tedavi Şeması

Resmi Kurumlar için kullanabileceginiz GADO F2K (Geometrik Analatik Dental Otomasyon Felaket Kurbanları Kimliklendirme) Görünüm şekli

Pazarlık Hesaplayıcısı ile Tedavi işlemlerini tek bir tıklama ile ister Yüzde Oransal isterseniz Belirlediginiz ücret üzerinden programa hesaplatabilirsiniz. Not : Borç ödeme günleri hafta sonuna geldiginde otomatik ilk iş gününe ayarlar.

Tedavi Sonuçlarını Yazıcıdan çıktı olarak verebilirsiniz.

Nova MyClinic içerisindeki kullanıcılar ile gerçek zamanlı yazışabilirsiniz. Dilerseniz bu mesajlar kullanıcıya Genel ve Özel Mesaj olarak gider.Örnek gidecek olan mesaj özelse bu ekranda yanıp sönen bir resimle belirtilirki uygun zamanda mesaj okunabilsin. Tam Yetkili kullanıcı tüm mesajlaşmaları okuyabilir. Ayrıca mesajı alan kişi okudum seçenegini işaretlemedigi sürece mesaj kendisine sesli ve görüntülü olarak hatırlatılır. Dilerseniz tüm kullanıcılara hatırlatma yada uyarı mesajı gönderebilirsiniz.

Hasta Cari Kartı ile yapılan işlemlerin Ödemelerini buradan girebilirsiniz. Ödeme Planı oluştur ile Taksitlendirme ve Oransal vadelendirmeleri hukuksal yapıya en uygun şekilde hesaplar. Ödemeler istenilen Döviz kurundan girilebilir. İstenirse hesap kapatma yapılabilir ve bu kısımdan hastaya fatura kesilebilir.

Hastanıza ait yapmış oldugunuz işlemleri belirleyerek faturalarınızı kesebilir ve nokta vuruşlu yazcıdan faturaları bastırabilir.

Ödeme Planı oluşturma ile çok hızlı şekilde hastalarınızı ödemelerini yasal faiz oranları tek tıklama ile hazırlayabilir. Hastaya ait Laboratuar işlemlerini bu bölümde saklayabilir ve bunları çalıştıgınız laboratuvar ile paylaşabilirsiniz.

Hasta Görüntüleme Arşivi ile hastanıza ait tüm görüntüleme işlemlerini bu alanda saklayabilir ve bunları yazıcıdan çıktı alabilir yada tedavi ekranındaki diş resimleri ile öncesi yada sonrası olmak üzere gruplandırabilirsiniz. İçerisinde bir çok resim dosya formatını tanımladıgından her türlü resmi import yada export edebilirsiniz.

Mevcut Seçilen imajı ekranda olabildigince büyük görüp incelemek için Image Büyültme ekranından faydalanabilirsiniz.

Seçilen Image yada Image gruplarını tedavi ekranındaki dişler ile istediginiz şekilde gruplamak için Diş Düzelt ekranını kullanabilir bu resim hakkında bilgileride programda saklayabilirsiniz. Örnek hangi doktor tarafından nezaman ve ne amaçla çekilmiş gibi ...

MyClinik Outlook benzeri randevu editörü kullandıgından içerisinde bir çok özelliği barındırmaktadır.Hasta'nın randevu konusundan tutunda telefonla randevusuna çagrılıp çagrılmadıgını yada Klinikteki sorumluların kimler olacagına kadar detaylı bir bilgiyi burada saklayabilir.

Randevusu verilmiş bir hastayı seçtiginizde ona ait bilgileri başka bir alana gitmeden görebilirsiniz.Örnek Ev, Cep, İş telefonu Fotografı. Not : Görsel Hafıza işinizdeki insan ilişkilerini çok güçlendiren bir unsurdur.Sekreteriniz o gün için randevuya gelecek olan hastaları fotograflarından tanıyabilir. Bu hastalarınızla olan ilişkilerinizi güçlendirir.

Birden fazla doktor çalışıyorsanız yada Elk, Su, Telefon, Yakıt, Aidat vs.. vs.. Borç / Alacak ilişkilerini bu bölümde en ince ayrıntısına kadar çok kolay ve hızlı bir şekilde tutabilirsiniz.

Hasta Sorgulama Ekranında mevcut hasta potansiyelinizi ve doğum günü gelen hastalarınızı yada borç alacak gibi durumları analiz edebilir belli başlı aramaları burdan yapabilirsiniz.

Hatırlatma Modülü ile Doğum günü, kontrol periodu, çek senet ödemesi gelen hastalarınızı listeleyebilir, bunlara SMS göndererek bilgi verebilirsiniz.

Ücret Tarifesi ve Tedavi işlemlerini kendinize özel oluşturabilir ve sınırlandırabilirsiniz. İşlemlerin tedavi ekranında istediginiz sıralamada çıkmasını sağlayabilirsiniz. Tedavi işlemleri istediginiz kurdan belirleyebilirsiniz. Örnek Implant İşlemini Eurodan Protez işlemini Dolardan Diş çekimini TL den yapabilirsiniz.

Programda maksimum 60 Adet ücret tarifesi oluşturabilirsiniz.

Ücret Tarifeleri Arasında parasal hesaplamaları daha kolay yapmak için geliştirilmiş tarife aktarım bölümü ile ister oransal ister değersel olarak istenilen kurdan ücret tarifeleri tek bir tıklama ile oluşturulabilir yada yenileyebilirsiniz.

Kasa İşlemleri ile 2 tarih arası yapılan işlemlerin doktor bazlı olarak listelenmesini saglayabilirsiniz. Böylece tarih aralıgında doktor performans hesabı aşagıda görüldügü gibi alınarak doktorun hangi işlem grubundan kaç adet işlem yaptıgı ve bu işlemlerin hangi hastalara gerçekleştirildigi, bunun işlem ve işlem grubları bazında maliyet ve tadavi ücret karşılıkları istatiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Doktor Performans Hesap Raporu ile ister genel ister doktor bazlı raporlar alabilirsiniz.

Randevu ayarlar modülü ile kullanıcı bazlı randevuları yetkilendirebilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirme Modülü ile sınırsız kullanıcı tanımlayabilir ve bu kullanıcıların haklarının sınırlarını kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Not : Kullanıcı Adı master şifre master olarak sisteme giriş yapınız. Dikkat Şifre girişlerinde büyük/küçük harf hassasiyeti vardır.

 

 

 

  
 
  
 
 
   
   
  
 

NovaSoft Akıllı İş Çözümleri

 

 

 

 

Çoklu Kullanıcı Desteği

NovaSoft programlarını 1 den fazla bilgisayarda eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz.

İnternetten Otomatik Güncelleme

NovaSoft programlarına ait, yeni versiyonları internet üzerinden güncelleyebilir, sistem yeteneklerini sürekli iyileştirebilirsiniz.

 

 

 

 

Kalite Garantisi

Tüm NovaSoft ürünlerinde yazılımdan memnun kalınmaması durumunda 15 gün içersinde Lisans bedelini iade alabilirsiniz.

Yedekleme / Geri Kurtarma

Veritabanındaki verilerinizi belirleyeceğiniz bir adrese yedekleyebilir, daha önce aldığınız yedeklerden geri yükleme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Esnek Alanlar Tanımlama

Müşteri - Ürün - Servis ekranlarında ihtiyacınıza özel alanlar tanımlayabilir, bilgi girişlerini firma ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.

Yetki Hak Mekanizması

Çoklu kullanıcı sistemlerde kullanıcılarınızı veya kullanıcı gruplarını belli işlemlere göre yetkilendirip veri erişim ve işlemlerini sınırlandırabilirsiniz.

 

 

 

 

Kullanıcı Dostu Ekranlar

İyi düşünülmüş, tutarlı ve kullanıcı dostu ekranlarımız ile işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Zengin Raportlama

Program üzerindeki bilgilerinizi çok boyutlu inceleyebilir, zengin raporlama seçenekleri ile kritik verilerinize kolayca ulabilirsiniz.

 

 

 

 

Kolay Kurulum Tak ve Çalıştır

NovaSoft kurulum işlemlerini kısa sürede
tamamlayabilir uygulamayı hızlıca devreye alabilirsiniz.

Windows Uyumlu

XP, Vista, Windows7 ile uyumlu olarak çalışır. Excel üzerinden firma ve ürün yükleyebilir, veri listelerinizi excel'e çıkartabilirsiniz.

 

 

 

Yasal Uyarı

Bu sitede yayınlanan ve üretilmiş yazılımla ilgili hiç bir belge, resim, video, kaynak kod, uygulama NovaSoft Yazılım Hizmetlerinin yasal izni olmaksızın kaynak gösterilemez ve/veya esinlenerek başka uygulamalarda kullanılamaz. Aksine hareket eden kurum, kuruluş, firma ve/veya üçüncü şahıslara karşı her türlü yasal hakkımız saklı bulunmaktadır.

NovaSoft Yazılım Eğitim Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2002 - 2018 (c)

Diş İmajları ve Tüm Materyaller NovaSoft tarafından tasarlanmıştır. NovaDental ve NovaSoft Markaları adımıza tescillidir ve koruma altındadır.

Biz Sizi Arayalım