0 312 435 60 86Vizyonumuz
Müşterilerimize ve Ülkemize Diş Hekimliği yazılımlarında öncülük yapmak ve Bilgi - İletişim Teknolojileri alanındaki uluslararası lider firmalar arasında yer almaktır.
 
Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yüksek teknolojiyi müşteri portföyümüzün en verimli kullanacağı biçimde ürünlerimize taşıyarak, memnuniyet oranı %100 olan bir müşteri kitlesi oluşturmak ve bunun sonucu olarak, "En iyi reklam aracı memnun bir müşteridir" ilkesinden hareketle kullanıcı portföyümüzü sürekli geliştirmek ve NovaSoft firmalarımızı kendi işletmelerimiz olarak görüp, verimlilik ve karlılık konusundaki bilgi birikimimizi ürünlerimize katarak, satış dışında danışmanlık hizmetleri de vererek müşterilerimizi tam anlamıyla bir Çözüm Merkezli Kurumsal Destek Ortaklığı sunmaktır.
 
Hedefimiz
Dünyanın yazılım ve hizmet sağlayan lider firması olmak ve dünyanın ilk beş yüz yazılı şirketi arasında yer almaktır. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri yeni bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir. Hedefimiz, bilişim sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren, saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.
 
Değerlerimiz

  • Müşteri odaklıyız
  • Zamana karşı yarışırız
  • Daima kazanmak isteyen bir takımız
  • Topluma karşı sorumlu ve ahlaki değerlere saygılıyız

      
İlkelerimiz

  • Çalışanlarımıza öncelik vermek
  • Değişime her zaman hazır ve açık olmak
  • Mükemmellik için performansımızı devamlı geliştirmektir.
  • Yılmadan usanmadan çok çalışmak.

 
Tarihçemiz
2002 yılında Ankara da faaliyetlerine başlayan firmamız 1986 yılından bugüne yazılım sektöründe yer alan profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır.
Ülke genelinde 12 ilde bayilik ve 2 bölgede bölge müdürlüğünü faaliyete sokan NovaSoft, tüm Türkiye'yi kapsayacak bayilik ağını en kısa sürede oluşturmayı hedeflemektedir. Firmamız, özellikle Diş Hekimliği ve Sağlık sektöründe geliştirdiği yazılım çözümleriyle bu alanda daha önce düşünce planında bile lüks sayılacak bir çok teknolojiye imza atmıştır.
Satış sonrası hizmetlere de önem veren firmamız, son gelişmeleri ve güncellemeleri internet sitemiz aracılığı ile müşterilerimize yıllık bakım sürecince ulaştırmakta ve böylece maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

 

 

 

 

Biz Sizi Arayalım