0 312 435 60 86NovaSoft paket programları, "Kullanıcı Dostu" sloganını doğrulayıcı şekilde tasarlanmıştır. NovaSoft  yazılım alanındaki deneyimi ve müşterilerinden edindiği geri dönüşler sayesinde kullanıcı - ekran iletişimini pratik ve eğlenceli hale getirmek için yazılımların yeteneklerini gelişen proje ürünleri olarak ele almaktadır. NovaSoft ürünleriyle birlikte gelen destek hizmetleri aşağıdaki gibidir.  

 

Yazılım Yardım Dökümanları ve Eğitim Videoları
NovaSoft serisindeki tüm programlarda ayrıntılı Yardım dökümanları yer almaktadır. Yardım dökümanlarında hangi işlemin hangi adımlarla yapıldığı ve programın temel işleyişi ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Yardım dökümanlarını destekyecek eğitim videoları ilede ürünlerin kullanılmasına yönelik daha detaylı bilgilere ulaşılabilinir.

 

Online Yazılım Güncelleme
NovaSoft ürünleri internet bağlantısı üzerinden güncel versiyonları ile upgrade olmaktadır. Lisansına sahibi müşterilerimiz, programı satın aldıktan sonraki 1 yıl boyunca, program üzerinde geliştirilmiş olan uygulamaları ücretsiz olarak güncelleyebilir. Lisans tarihinden 1 yıl sonra güncel versiyona geçmek isteyen müşterilerimiz Destek Hizmeti Paketimiz ile yazılımlarını en son versiyona yükseltebilir.

 

Canlı Destek Hattı
Canlı Destek Hattı Novasoft.com.tr sitesi altında yer alan Canlı Destek hattı ile hafta içi 10:00 - 18:00 saatleri arasında, program ve hizmetlerimiz konusunda uzmanlaşmış müşteri destek ekibimize talep şikayet ve önerilerinizi iletebilir danışmak istediğiniz konular hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Telefon ile Destek Hizmeti
NovaSoft Lisansına sahibi müşterilerimiz, programı satın aldıktan sonraki 1 yıl boyunca hafta içi mesai saatleri içersinde teknik ekibimizden ücretsiz olarak telefon destek hizmeti alabilirler. Lisans tarihinden 1 yıl sonra telefon desteğine ihtiyaç duyan müşterilerimiz Destek Hizmeti Paketimiz ile sunmuş olduğumuz hizmetlerin devamını sağlayabilirler.

 

Uzak Masaüstü Bağlantısı
Uzak Masaüstü Bağlantısı NovaSoft Teknik Destek Ekibi, bilgisayarınıza bağlanarak bulunduğunuz ekran üzerindeki ihtiyaçlarınızı görüp, uzaktan müdahalelerde bulunabilirler. NovaSoft Lisansına sahip müşterilerimiz, programı satın aldıktan sonraki 1 yıl boyunca hafta içi mesai saatleri içersinde uzak masaüstü bağlantı desteğini talep edebilirler. Lisans tarihinden 1 yıl sonra uzak masaüstü bağlantı desteğine ihtiyaç duyan müşterilerimiz Destek Hizmeti Paketimiz ile sunmuş olduğumuz hizmetlerin devamını sağlayabilirsiniz.


* NovaSoft DESTEK HİZMETİ PAKETİ program satış lisans bedellerinin %20 oranında bir bedel ile 1 yıl süre zarfında geçerli olacaktır. Kiralama yöntemi ile ürünleri kullanan kullanıcıların Destek Hizmet Pateki Kira ücreti içerisinde dahildir.

 

 

 

 

Biz Sizi Arayalım